Regimantas Adomaitis
Nijolė Adomonytė
Nijolė Andrijauskienė
Rita Anskaitienė
Algimantas Apanavičius
Algimantas Apanavičius (jn)
Regina Arbačiauskaitė
Irina Arefjeva
Gražina Arlickaitė
Valentas Aškinis
Gražina Baikštytė
Raimundas Banionis
Arvidas Andrijus Baronas
Šarūnas Bartas
Giedrė Beinoriūtė
Ilja Bereznickas
Saulius Beržinis
Daiva Bilinskienė
Aušra Biriukovienė
Rūta Birštonaitė
Lukas Brašiškis
Juozas Budraitis
Ramona Bujutė
Donatas Buklys
Ieva Bunokaitė
Kristina Buožytė
Vanda Butkienė
Lolita Bytautaitė
Juzefa Čeičytė
Danutė Cicėnaitė
Gintautas Dailyda
Vytautas Damaševičius
Romualdas Damulis
Vilija Daugirdaitė
Vasilijus Degteriovas
Aleksandras Digimas
Vaidotas Digimas
Ona Diržytė
Tomas Donela
Eitvydas Doškus
Diana Faraponienė
Zina Fatejevaitė
Vidmantas Gaigalas
Samvelas Gandžumianas
Algirdas Garbačiauskas
Lina Gečienė
Akvilė Gelažiūtė
Jurgita Gerdvilaitė
Ramūnas Graželis
Ramūnas Greičius
Jurij Grigorovič
Rita Grikevičienė
Julija Gruodienė
Rimantas Gruodis
Romualdas Gudas
Kęstutis Gudavičius
Leokadija Inčiūtė
Skirmanta Jakaitė
Valdas Jakniūnas
Šarūnas Jakštas
Aloyzas Jančoras
Gediminas Jankauskas
Ernestas Jankauskas
Gabija Jaraminaitė
Darius Jaruševičius
Vaidas Jauniškis
Juozas Javaitis
Arturas Jevdokimovas
Ignas Jonynas
Natalija Ju
Milda Juknevičiūtė
Milda Jurkutė
Audrius Juzėnas
Viktoras Juzonis
Laimantas Kairys
Lina Kaminskaitė–Jančorienė
Auksė Kancerevičiūtė
Grigorijus Kanovičius
Vytautas Katkus
Andrius Kaušinis
Marius Kavaliauskas
Vidmantas Kazlauskas
Neringa Kažukauskaitė
Izolda Keidošiūtė
Augis Kepežinskas
Lilija Kopač
Stanislovas Kopajevas
Eleonora Koriznaitė
Ruslan Korostenskij
Janina Krasauskienė
Linas Kriščiūnas
Algimantas Kriščiūnas
Dalia Irena Kriščiūnienė
Ramunė Kudzmanaitė
Edvardas Kundavičius
Algimantas Kupčinskas
Inesa Kurklietytė
Vytautas V. Landsbergis
Janina Lapinskaitė
Gediminas Lasinskas
Elžbieta Latėnaitė
Liubomiras Laucevičius
Jūratė Leikaitė
Romas Lileikis
Santa Lingevičiūtė
Justinas Lingys
Arvydas Liorančas
Algis Liutkevičius
Gytis Lukšas
Lina Lužytė
Algimantas Maceina
Antanas Maciulevičius
Eugenijus Macius
Vaiva Mainelytė
Jonas Maksvytis
Agnė Marcinkevičiūtė
Adakris Marcinkus
Kipras Mašanauskas
Ričardas Matačius
Ignas Mateika
Arūnas Matelis
Juozas Matonis
Audra Matukienė
Jurgis Matulevičius
Julija Matulytė
Diana Matuzevičienė
Kornelijus Matuzevičius
Dainius Mažulis
Danielius Mekinkovas
Dalia Michelevičiūtė
Živilė Mičiulytė
Henrikas Mikalauskas
Linas Mikuta
Algimantas Mikutėnas
Nerijus Milerius
Daiva Minkevičiūtė
Ignas Miškinis
Algimantas Mockus
Rimas Morkūnas
Pranas Morkus
Mingailė Murmulaitienė
Danutė Narušytė
Vladas Naudžius
Algirdas Ničius
Jonas Nosalis
Rūta Oginskaitė-Noreikaitė
Rimas Olšauskas
Eugenijus Ostašenkovas
Apolonija Paludnevičiūtė
Vytautas Paukštė
Rasa Paukštytė
Andrius Paulavičius
Roma Pauraitė
Donatas Pečiūra
Vidas Petkevičius
Algirdas Petraitis
Daiva Petrulytė
Izabelė Pinaitytė
Ksavera Pinelienė
Živilė Pipinytė
Violeta Podolskaitė
Arnoldas Pričinas
Artūras Pugačiauskas
Algimantas Puipa
Vidmantas Puplauskis
Kazys Pūras
Viktoras Radajevas
Viktoras Radzevičius
Ramunė Rakauskaitė
Romualdas Ramanauskas
Agnė Rimkutė
Justas Rožėnas
Tomas Rugevičius Rugys
Dali (Dalia) Rust (Cibauskaitė)
Linas Ryškus
Arūnas Sakalauskas
Jūratė Samulionytė
Marat Sargsyan
Dovilė Šarutytė
Algirdas Šatkauskas
Nadiežda Ščiukina
Aurika Selenienė
Algirdas Selenis
Algirdas Šemeškevičius
Kristina Sereikaitė
Žydrė Sičiūnaitė
Ina Šilina
Juozas Širvinskas
Andrius Šiuša
Albinas Slavinskas
Algimantas Sliaužys
Virginija Smelevičienė
Kostas Smoriginas
Birutė Sodeikaitė
Audrius Stonys
Arūnas Stoškus
Henrikas Štutas
Vitalijus Suchockis
Renata Šukaitytė-Coenen
Raminta Šumskytė
Vytautas Survila
Dalia Survilaitė
Olga Survillo
Gražina Svilienė
Zenonas Tarakevičius
Algirdas Tarvydas
Algimantas Taujanskas
Rasa Taujanskienė
Jonas Tomaševičius
Vytautas Tomkus
Alfonsas Triškus
Andrius Trukanas
Juozas Tuita
Saulė Tuitienė
Jokūbas Vilius Tūras
Gražina Urbonaitė
Irena Vabalienė
Laimonas Vaičius
Jurgita Vaidilaitė
Henrikas Vaigauskas
Ramūnas Vaitkus
Emilis Vėlyvis
Mantas Verbiejus
Algirdas Vėsulas
Kristijonas Vildžiūnas
Linas Vildžiūnas
Stanislovas Vilkevičius
Jūratė Visockaitė
Juras Visockis
Dalia Vizgirdaitė
Eligija Volodkevičiūtė
Sandra Vydmontė
Romas Zabarauskas
Sonata Žalneravičiūtė
Aistė Žegulytė
Vytautas Žekonis
Giedrė Žickytė
Edmundas Zubavičius
Alicija Žukauskaitė

Aistė Žegulytė (Dokumentininkų gildija)

Aistė Žegulytė gimė 1986 m. Panevėžyje. Ten baigė gimnaziją ir dailės mokyklą. 2006–2009 m. studijavo fotografiją. 2009 m. rudenį įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademijos TV režisūros bakalauro studijas, jas baigė su dokumentiniu trumpametražiu filmu “Tapatumai”.

2015 m. pabaigė kino magistro studijas. Studijų metu yra sukūrusi keletą trumpametražių vaidybinių ir dokumentinių filmų, kurie dalyvavo nacionaliniuose ir tarptautiniuose kino festivaliuose. 

Filmas “Animus Animalis” sukurtas 2018 metais yra pirmas režisierės ilgo metro dokumentinis filmas. Jo premjera įvyko prestižiniame Leipcigo dokumentinių ir animacinių filmų festivalyje, konkursinėje programoje Next Masters. Filmas dalyvavo nemažai festivalių Europoje bei Amerikoje ir toliau sėkmingai keliauja po pasaulį.

“Animus Animalis”  Sidabrinės gervės apdovanojimuose išrinktas kaip 2019/2020 METŲ GERIAUSIAS DOKUMENTINIS KINO FILMAS.

Šiuo metu režisierė dirba prie naujo, dokumentinio filmo “Biodestruktoriai”.

 

 

 

Režisūra :

 

“Animus Animalis (istorija apie žmones, žvėris ir daiktus)” 69min. dokumentinis ilgametražis 2018, Lietuva.

  • 61-masis Leipcigo dokumentinių ir animacinių filmų festivalis. Konkursinė programa Next Masters programa, Vokietija, 2018.
  • Thessaloniki Documentary Festival, tarptautinis konkursas, Graikija 2019.
  • Vilniaus kino festivalis Kino pavasaris, Europos debiutų konkursas, Lietuva 2019. Cineuropa prizas.
  • CPH:DOX, Artist&Auteurs programa, Danija, 2019.
  • Hot Docs, Animal Magnetism programa, Kanada, 2019.
  • Beldocs, Firework programa, Serbija, 2019.
  • Northern Light Film Festival, Baltarusija, 2019.
  • Cinema planeta, tarptautinis konkursas, Meksika, 2019.
  • Docaviv, Izraelis, 2019.
  • FICMEC tarpautinis Gran Kanarijos filmų festivali, 2019.
  • Islandijos dokumentinių filmų festivalis, Islandija, 2019.
  • Briuselio tarptautinis kino festivalis, Režisierius savaitė – Europos konkursas, 2019, Grand Prix (Pagrindinis prizas).
  • New Horizons, tarptautinis filmų festivalis, “Visual front”, Lenkija, 2019.
  • Slow fest, menų festivalis, Lenkija, 2019.
  • Baltijos banga 11-tasis tarptautinis filmų festivalis, Lietuva, 2019.
  • BEATS tarptautinis filmų festivalis, Portugalija, 2019.
  • Rigos tarptautinis filmų festivalis, ilgo metro filmų konkursinė programa, Latvija, 2019.
  • Baltijos filmų festivalis Niujorke, Jungtinės Amerikos Valstijos, 2019.
  • RIDM Montrealio tarptautinis dokumentinių filmų festivalis, Kanada, 2019.
  • POFF Talino juodųjų naktų kino festivalis, Baltijos šalių konkursinė programa, Estija, 2019.
  • 2019 12 – Lietuvos kinematografininkų sąjungos diplomas už geriausią metų debiutą.
  • Premiers Plans – Anže Filmų festivalis, dokumentinių filmų konkursas, 2020,
  • Grand Prix (Pagrindinis prizas).
  • Sidabrinės gervės apdovanojimas  2019/2020 METŲ GERIAUSIAS DOKUMENTINIS KINO FILMAS.

 

 

 

“Tapatumai”, 18 min. dokumentinis, trumpametražis, 2013, Lietuva.

 

  • Europos šalių kino forumas “Scanorama” konkursinė trumpametražių programa “Naujasis Baltijos Kinas ” Lietuva, 2013.
  • “Leeds International Film Festival”, D. Britanija, 2013.
  • Vilniaus tarptautinis kino festivalis “Kino pavasaris”, geriausio studentiško filmo konkursas, Lietuva, 2014.
  • “17th Ismailia International Film Festival for Documentaries and Shorts” Egiptas, 2014.
  • Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime Lithuanian Shorts surengtoje 2013-2014 metų įsimintiniausių lietuviškų trumpametražių filmų programoje, 2014.
  • “Litauisches kino goes Berlin”, Vokietija, 2014.
  • Lietuviško kino dienos Panevėžyje, Lietuva, 2014.
  • BEATS tarptautinis filmų festivalis, Portugalija, 2019.

 

 

“Nikodemas”, 18 min. vaidybinis, trumpametražis, 2012, Lietuva.

 

  • Tarptautinis kino festivalis “Baltijos banga”, Lietuva, 2012.
  • Europos šalių kino forumas “Scanorama” konkursinė trumpametražių programa “Naujasis Baltijos Kinas ”, Lietuva, 2012.
  • Vilniaus tarptautinis kino festivalis “Kino pavasaris”, geriausio studentiško filmo konkursas, Lietuva, 2013.
  • “19th International Short Film Festival in Drama” Atėnai, Graikija, 2013.
  • Lietuviškų filmų mėnuo, nepriklausomame kino teatre “Nova Cinema” Briuselis, Belgija, 2016.
  • BEATS tarptautinis filmų festivalis, Portugalija, 2019.

 

“Turėti ar Būti”, 6 min. vaidybinis trumpametražis,2011, Lietuva.

  • BEATS tarptautinis filmų festivalis, Portugalija, 2019.

 

 “Vita”, 6 min. dokumentinis, trumpametražis, 2010, Lietuva.

  • BEATS tarptautinis filmų festivalis, Portugalija, 2019.