AVAKA informacija apie artimiausius kvietimus

  • 2020 09 07

Aktuali informacija apie artimiausius kvietimus:

  1. Iki rugsėjo 30 d. AVAKA Socialinis-kultūrinis fondas. Kvietimas teikti paraiškas renginiams, skirtiems audiovizualinio sektoriaus stiprinimui ir kūrybiškumo skatinimui. Daugiau informacijos: http://bit.ly/2KYN4Gu.
  2. Iki rugsėjo 23 d. KINAS KALBA. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje kino mėgėjams AVAKA rengia viešus kinofondas.lt esančių filmų pristatymus ir susitikimus su kino kūrėjais. Kviečiame siūlyti savo filmus parodyti ir pristatyti renginyje dalyvaujant su filmo kūrybinės komandos atstovais. Teikti siūlymą el. p. justina@kinofondas.lt .
  3. Iki rugsėjo 15 d. Stipendijos kultūros ir meno kūrėjams. Lietuvos kultūros tarybos programa skirta skatinti kultūros ir meno kūrėjų individualią kūrybinę veiklą, skatinti profesinį meistriškumą. Daugiau informacijos ir paraiška: https://bit.ly/3i6kALT.
  4. Rugsėjo 11-13 d. BLON animacijos ir videožaidimų festivalis kviečia dalyvauti seminarų sesijoje, kurioje bus kalbama apie animacijos ir žaidimų kūrimo subtilybes, technologinius sprendimus ir finansavimo galimybes. Programa: https://bit.ly/31Zyzh0.
  5. Rugsėjis. Lietuvos kino centro pateikiami industrijos renginių ir kino festivalių kvietimai. Visi kvietimai: https://bit.ly/35cIZf7.
  6. Iki spalio 1 d. Lietuvos kultūros ministerijos kvietimas teikti paraiškas Metų debiuto ir Jaunojo kūrėjo premijoms gauti. Savo nariams parengiame rekomendacijas. Plačiau: https://bit.ly/2EYf2VL.