Iniciatyva „Normalios bobos eina out“ naujus metus pradeda su filmu apie moters gyvenimą kare

  • 2020 01 02

 Sausio 8 d. 19 val. kino centre „Garsas“ veiklių moterų iniciatyva „Normalios bobos eina out “ kviečia pamatyti filmą „Mano dukrai Samai“ (rež. Waad Al-Khateab, Edward Watts) – jaunos motinos meilės laišką dukrai, kviečiantį į nepaprastai intymią ir giliai sukrečiančią kelionę po moters gyvenimą Sirijos kare.

Filme pasakojama Waados al-Kateab penkerių metų gyvenimo istorija sukilimo niokojamame Alepe, Sirijoje, kur ji, aplink ją siaučiant katastrofiškam konfliktui, įsimyli, susituokia ir pagimdo Samą. Moters kamera fiksuoja neįtikėtinas netekties, juoko ir išgyvenimo istorijas, kol galiausiai Waadai tenka stoti į akistatą su sunkiu pasirinkimu – pabėgti iš miesto tam, kad apsaugotų dukters gyvybę, ar likti. Waada žino, jog išvykti – tai atsisakyti kovos už laisvę, dėl kurios ji tiek daug paaukojo. Filmas specialios peržiūros metu buvo pristatytas Kanų kino festivalyje, kur sulaukė stovinčios publikos ovacijų bei kritikų pagyrų ir buvo apdovanotas „Prix L’Œil d’Or“ prizu už geriausią 2019 metų dokumentinę juostą.

 Visas susirinkusias dalyves tiesioginės transliacijos metu sveikins iniciatyvos autorė Dovilė Filmanavičiūtė. Bilieto kaina 4 eurai, taikomos nuolaidos. Bilietus galima įsigyti ir internetu svetainėje: https://www.garsas.lt/filmas/normalios-bobos-eina-out-mano-dukrai-samai/

 

                         

Mano dukrai Samai 1mano dukrai Samai 2

 

 

Daugiau informacijos:

www.garsas.lt

Telefonu: 8-45 46 88 33