Naujiena

Kino centre „Garsas“ – filmai, skirti aktorės Gražinos Balandytės jubiliejui

  • Rengėjų inf.
  • 2017 11 27

Lapkričio 27-28 dienomis žiūrovus kviečiame apsilankyti filmuose „Mano mažytė žmona“ ir „Edeno sodas“, kuriuose vaidmenis atlieka Lietuvos kinui ir teatrui nusipleniusi aktorė Gražina Balandytė. Aktorė per visą savo karjerą sukūrė daugybę vaidmenų, pelnė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro kryžių, Auksinį scenos kryžių už nepagrindinį Froilen Šnaider vaidmenį Kauno valstybinio muzikinio teatro Džono Kanderio miuzikle „Kabaretas“, Vyriausybės kultūros ir meno premiją, Auksinę gervę už gyvenimo nuopelnus.

Lapkričio 27 d. 17:30 val. Raimondo Banionio dramos „Mano mažytė žmona“ pristatyti atvyksta pagrindinė aktorė Eleonora Koriznaitė, ji pasidalins prisiminimais apie apie kūrybinį darbą su Gražina Balandyte.

Kitos dienos vakarą – antradienį 17:30 val. kino gerbėjai galės praleisti žiūrėdami Sidabrinės gervės prizu apdovanotą Algimanto Puipos filmą „Edeno sodas“, kuriame G. Balandytė kuria pozityvų ir estetišką vaidmenį.

Kitos savaitės pradžią pradėkime su Lietuvos kino klasika tapusiais filmais.

Kino seansai nemokami.

Renginius iš dalies finansuoja Lietuvos respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos: www.garsas.lt