Naujiena

"Skalvija" padės žiūrovams išsirinkti filmus

  • Bernardinai.lt
  • 2016 08 23

Trečiadienio vakarais „Skalvijos“ kino centro darbuotojai kviečia žiūrovus į nemokamas konsultacijas. Jų metu „Skalvijos“ lankytojams bus padedama išsirinkti filmą, dalinamasi artimiausiomis repertuaro naujienomis, vertinimais iš jau matytų fimų. Konsultacijos vyks trečiadieniais 17-18 val. prie kasos.

Pasak „Skalvijos“ darbuotojų, trečiadienio konsultacijas įkvėpė patys žiūrovai. Vis dažniau rinkdamiesi filmus jie teiraujasi patarimų kino centro kasininkių, administratorių ar paskambinę bendruoju telefonu. Netikėtai susidūrę su „Skalvijos“ darbuotojais noriai įsilieja įsitraukia į pokalbį nebeskaičiuodami laiko.

„Mūsų žiūrovai be galo smalsūs. Jie nori žinoti daugiau. Ne tik žiūrėti kiną, bet ir į jį gilintis. Esame pasirengę auginti šį domėjimąsi. Išprusęs žiūrovas – kiekvieno nekomercinio kino teatro turtas“, – sakė Vilma Levickaitė, „Skalvijos“ kino centro direktorė.

Trečiadienio vakarais „Skalvijos“ žiūrovus konsultuos vis kitas darbuotojas. Įsiklausęs į žiūrovo pomėgius, kino žiūrėjimo patirtis, jis mėgins pasiūlyti tinkamiausią filmą iš „Skalvijos“ repertuaro. Be to, konsultuotis atėję žiūrovai pirmieji sužinos apie dar neskelbtas repertuaro naujienas. Konsultacijų metu taip pat bus atsižvelgiama į žiūrovų pageidavimus pakartoti ar esant galimybei parodyti vieną ar kitą filmą.

Anot „Skalvijos“ darbuotojų, trečiadienio konsultacijos labiausiai turėtų praversti rudenį, kai repertuaras itin dosnus kino festivalių. Kone kiekvienas žiūrovas turi savo mėgstamiausią kino festivalį ir nekantriai jo laukia, tačiau dalis jų pasimeta, kai iš filmų gausos tenka išsirinkti kelis ar keliolika filmų.

Konsultacijų metu žiūrovams bus siūlomos glaustos festivalių repertuaro „Skalvijoje“ apžvalgos, išskiriami svarbiausi jų akcentai, reikšmingiausi filmai. Atviresni žiūrovai bus padrąsinami eksperimentuoti, rinktis sudėtingesnius filmus ir atsiverti naujų patirčių suteiksiančiam kinui.

Pasikonsultuoti renkantis filmus „Skalvija“ kviečia ne tik trečiadieniais. Kiekvieną darbo dieną kino centras laukia žiūrovų skambučių ar pasiteiravimų elektroniniu paštu info@skalvija.lt.

Artimiausias „Skalvijos“ repertuaras bei daugiau naujienų www.skalvija.lt

 

Albinos Griniūtės nuotr.