Naujiena

Studentų filmų festivalis „STOP“ laukia pozityvią emociją kuriančių filmų!

 • Rengėjų inf.
 • 2017 03 29

Norisi išbandyti kažką naujo? Degi noru pasidalinti savo talentu bei tuo, kas Tave labiausiai veža? Tuomet šis jaukus bei teigiamas emocijas transliuojantis renginys kaip tik Tau! Šeštą kartą KTU fakultetinės studentų atstovybės „SHM“ organizuojamas kino filmų festivalis vėl kviečia visus jaunus, kūrybingus ir idėjomis trykštančius entuziastus išbandyti jėgas bei pasidalinti savo talentu su kitais! Nepaprastai įkvepianti šių metų tema – POZITYVAS – leis Tau ne tik sužavėti publika teigiamomis emocijomis, bet ir įrodyti, kad fantazijai STOP‘O nebūna!

Jeigu pasiūlytume parodyti bei pamatyti filmus, kurių tikslas priversti žiūrovą šypsotis? Ne, nesiūlome YouTube ieškoti geriausio pūkuotų kačiukų video žmonijos egzistencijoje. Siūlome parodyti arba pamatyti pačias gražiausias pabaigas, linksmiausias komedijas, gudriausias ironijos apraiškas, smagiausius memus, šviesius kadrų atspalvius, skardžiausią juoką ir pačias absurdiškiausias nuotykių ekranizacijas, kurias supras tik tikrą jaunatvišką „vaibą“ turintys studentai.

Filmus galima kurti skaitmeniniais fotoaparatais, mobiliaisiais telefonais ar profesionaliomis kameromis – Jūsų pasirinkimas!

Šio festivalio tikslas - skatinti studentus kurti ir išreikšti save - tai unikali galimybė atrasti save užburiančioje kino industrijoje tiek profesionaliems kūrėjams, tiek norintiems išbandyti save bei pristatyti savo jaunatviškas idėjas.

Geriausių kūrėjų darbai bus vertinami kompetentingos komisijos bei publikos, o nugalėtojai bus apdovanoti organizatorių ir rėmėjų įsteigtais prizais. Tad verta pasistengti! Juk tai ne tik puiki patirtis, bet ir nuostabus šansas išreikšti dalelę savęs, ar netgi įkvėpti kitus kurti.

Geriausių filmų peržiūrų vakaras tavęs laukia gegužės 5 dieną Kauno mieste - nepamirškite šią datą pasižymėti kalendoriuje, nes atvykti išties verta.

Festivalio naujienas sek čia: https://www.facebook.com/stopfestivalis/?fref=ts 

FILMŲ TAISYKLĖS

 1. Kuriamų trumpametražių filmų tema – POZITYVAS.
 2. Filmus galima siųsti iki balandžio 22 d. el. paštu fsa.shm@gmail.com
 3. Filmo trukmė – iki 15 min. 
 4. Kalbos: lietuvių (su subtitrais anglų kalba), anglų.
 5. Kartu su filmu laiške turi būti nurodyta dalyvio kontaktinė informacija:
  vardas, pavardė/organizacijos pavadinimas, amžius, telefono numeris, filmo pavadinimas.
 6. Bus vertinamas filmo turinys, originalumas, kūrybiškumas ir tematikos išpildymas.
 7. Su dalyviais, kurių filmai pateks į programą (ne daugiau nei 2), bus susisiekta po darbų siuntimo termino pabaigos.