Naujiena

Teisinis seminaras „Filmo teisių lagaminas“ apžvelgs dabartinę padėtį kine

  • Kultūros ministerijos inf.
  • 2016 10 27

Š.m. lapkričio 10 d., ketvirtadienį, vyks unikalus renginys – praktinio pobūdžio teisinis seminaras „Filmo teisių lagaminas“, skirtas Lietuvos kino industrijos esamiems ir būsimiems profesionalams, politikams ir kitiems šios srities specialistams. Renginys finansuojamas LR kultūros ministerijos administruojamos Autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos lėšomis.

Audiovizualinės srities teisininkė Daiva Jurkonytė kartu su LR kultūros ministerija kviečia į kino prodiuseriams, filmų autoriams ir jų teisių kolektyvinio administravimo asociacijoms aktualų praktinio pobūdžio teisinį renginį, kurio idėja kilo iš poreikio atsakyti į nuolatos pasikartojančius probleminius klausimus apie teisių turinį, dalybas, teisingą sutarties formos parinkimą bei susitariančių šalių finansinių interesų pusiausvyrą.

Seminarą sudaro trys dalys: ,,Filmo teisių lagaminas“ (nagrinėjanti autorinių teisių ypatumus),  teisių suteikimo bei perleidimo sutarčių sudarymo ir kolektyviai administruojamos teisių aspektai. Dalyviai turės galimybę ne tik išgirsti profesionalius patarimus, bet ir nemokamai bus suteikta didelės vertės teisinių konsultacijų medžiaga, padėsianti vėliau patiems savarankiškai spręsti teisių ir pinigų dalybas kine bei tinkamai sudaryti teisines sutartis.

 

Daugiau informacijos - Kultūros ministerijos puslapyje:

http://lrkm.lrv.lt/lt/naujienos/teisinis-seminaras-filmo-teisiu-lagaminas-apzvelgs-dabartine-padeti-kine