2024 balandžio 12, Penktadienis

Akimirkos iš balandžio 11 d. vykusios filmo "Niekas nenorėjo mirti" peržiūros ( iš 35mm kino juostos) "KINAS PAGAL DONATĄ"

Siekiant pažymėti aktoriaus Donato Banionio šimtmetį š. m. balandžio 11 d. Lietuvos kinematografininkų sąjungoje įvyko filmo "Niekas nenorėjo mirti" iš 35 mm kino juostos" peržiūra. Šis kino šedevras, kuriam nuo sukūrimo jau 58 metai, grįžo į ekraną, sugrąžindamas kino magiją ir žavesį senamadiškų 35 mm kino juostų formatu.

Filmo "Niekas nenorėjo mirti" peržiūra iš 35 mm kino juostos vėl įrodo, kad klasika niekada nepraras savo žavesio ir aktualumo. Kartu su šia peržiūra atgimė ne tik kino klasika, bet ir atmintis apie dvi išskirtines asmenybes - Donatą Banionį ir Vytautą Žalakevičių - kurios paliko neišdildomą pėdsaką Lietuvos kino istorijoje. Šiame filme Donatas Banionis sukūrė nepakartojamą vaidmenį, perteikdamas savo talentą ir charizmą. Jo dalyvavimas šiame kūrinyje ne tik įrašė jo vardą į kino istoriją, bet ir pabrėžia jo nepaprastą indėlį į Lietuvos kino paveldą.

Per šią ypatingą peržiūrą dalyvavo ne tik žiūrovai, bet ir kūrėjai, kurie puikiai pažinojo Donato Banionio darbus ir jo talentą, ir kurie pasidalino savo prisiminimais bei patirtimi dalyvaujant filme. Aktorius Juozas Budraitis, kuris sukūrė filme Lokio sūnaus Jono vaidmenį, dalinosi savo įspūdžiais iš filmavimo proceso. Režisierius Raimundas Banionis papasakojo apie savo tėvo vaidmenį šiame ir kituose filmuose.

Organizacijos veiklą finansuoja
Kiti partneriai

Please publish modules in offcanvas position.